Informations complémentaires
| Poids | 0.5 kg |
|---|---|
| Auteur(s) | J-C Vergne au dessin et couleur |
| Genre | Historique |
| Couverture | cartonnée |
| Pages | 48 pages couleur |
| Format | 21,5 x 29,2 cm |
| ISBN | 978-2-37416-203-4 |
| Complément | 1ère édition : Mai 2017 |
16,00€
De J-C VERGNE au dessin et couleur et D. FARIBEAULT au scénario et COURTIAL
Vous connaissez déjà l’album Rodez, In vino véritas !
Découvrez dès aujourd’hui sa version en occitan : Murtre a l’Avescat de Daniel Faribeault, Jean-Christophe Vergne et Jean-Louis Courtial.
Coma tantes papas, Clamenç V , lo primièr dels papas d’Avinhon fa venir a cò sieu, sa familha. Es un enriquiment segur pels sieunes. Bertrand de Gòt, per rejónher son oncle s’arrèsta a Rodés. I es assassinat. Qual ausa de s’atacar al parent d’un personatge de tal reng ? Aqueste polar de l’Edat Mejana vos entrainarà dins los arcans e la cacibralha pudenta de Rodés en 1309.
| Poids | 0.5 kg |
|---|---|
| Auteur(s) | J-C Vergne au dessin et couleur |
| Genre | Historique |
| Couverture | cartonnée |
| Pages | 48 pages couleur |
| Format | 21,5 x 29,2 cm |
| ISBN | 978-2-37416-203-4 |
| Complément | 1ère édition : Mai 2017 |